Pedagodzy

6th  EASTERN EUROPE ORIENTAL CHAMPIONSHIP

Lublin 7-9 lipca 2017

W programie

Warsztaty z cenionymi pedagogami, choreografami i tancerzami

Elena Ramazanowa  film

Swietlana Smirnova film

Patrycja Marzec film

Joanna Dudek film

 

 

Szósty   w Polsce międzynarodowy konkurs według zasad Ligi Profesjonalistów Tańca Orientalnego
O pedagogach:

664543_2472371626465_545497119_o

Elena Ramazanowa

(Moskwa, Rosja)
– założycielka i prezes Ligi Profesjonalistów Tańca Orientalnego, jedna z najsłynniejszych rosyjskich tancerek, uznany specjalista w dziedzinie tańca orientalnego i niezaprzeczalnie choreograf numer jeden w Rosji w folklorze i klasycznym tańcu arabskim. 11 lat spędziła w Egipcie, pracowała również jakoo tancerka na kontraktach w wielu krajach arabskich (Zjednoczone Emiraty Arabskie, Syria, Liban, Jordania, Bahrajn i inne). Posiada wszechstronne przygotowanie taneczne. Jej ulubionym stylem jest folklor arabski, który wykonuje z niepowtarzalną manierą i charakterystycznym humorem.

Joanna Dudek

Warsztaty AktivGen Joanna Dudek

Jest mi niezwykle miło i jestem ogromnie dumna,że Nasza Asia poprowadzi warsztaty na VI Easternie. Cieszę się,że mogę obserwować jej rozwój niemal każdego dnia. Asia jest tancerką naszej szkoły i pedagogiem. Jej taniec niezmiennie zachwyca i budzi ogromne emocje.Tworzy zachwycające choreografie, które zapadają w pamięci na długo.<3

 

Joanna Dudek – tancerka i instruktorka specjalizująca się w tańcu orientalnym; wielokrotna zwyciężczyni konkursów tańca orientalnego, zarówno w Polsce jak i za granicą. Od ponad 3 lat prowadzi regularne zajęcia i warsztaty taneczne, działając przy szkole tańca AktivGen w Lublinie. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jeszcze w przedszkolu, zaczynając od tańca ludowego. Potem był taniec towarzyski, taniec cheerleaders, taniec współczesny, tango argentyńskie… W końcu natrafiła całkiem przypadkiem na zupełnie nowy grunt, na magiczny świat orientu, który całkowicie zdobył jej serce. Obecnie zagłębia również tajniki Flamenco, ATSu, oraz uczęszcza na zajęcia tańca współczesnego Lubelskiego Teatru Tańca. To wieloletnie doświadczenie taneczne nie tylko w tańcu orientalnym, ale oparte również na wielu innych technikach, pomaga jej tworzyć wyjątkowe choreografie pełne emocji i kobiecej wrażliwości na piękno muzyki.


Swietłąna Smirnowa

Warsztaty Swietłana1

Swietłana Smirnowa SweetLana Smirnova – ceniony pedagog i sędzia Ligi Profesjonalistów Tańca Orientalnego. Znakomita tencerka.

Poprowadzi warsztaty do pieśni ” Hayart albi maak ” Om Kalthum.


Patrycja Marzec

Patrycja Marzec poprowadzi warsztaty Megance.

Plakat 1

Wszyscy wiemy jak zachwycającą tancerką jest Patrycja. Zachwycamy się jej techniką , umiejętnościami wyrażania emocji,wdziękiem.
Patrycja Marzec – licencjonowany instruktor, sędzia, choreograf, z wykształcenia pedagog, utytułowana polska tancerka.
Udziela warsztatów na festiwalach w Polsce jak i za granicą. Taniec orientalny to jej pasja, zarówno klasyka jak i folklory. Zwyciężczyni wielu podiumowych miejsc na zagranicznych festiwalach min: Eilat Festival ( Izrael ),Orient Crete festiwal ( Kreta) , Oriental Love ( Serbia), Let’s Dance (Czechy) , Summer Fest’n Rest (Ukraina), Ukrainan Cup ( Liga Profesjonalistów Tańca orientalnego ), Orient Cyprus Festival (Cypr) International World Federation ( Węgry). Uwielbia uczyć i dzielić się swoja wiedzą, w swoje warsztaty wkłada zarówno technikę jaki i dobrą zabawę!

Zgłoszenia

orientalchampionship@gmail.com

t. 502 219 168

Dodaj komentarz